Opinie Gości

9.5 / 10

9.7 / 10

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, rewelacyjna kuchnia, a szczególnie obiadokolacje zdecydowanie ponad oczekiwania. Oryginalny i klimatyczny wystrój zarówno pokojów jaki i całego hotelu. Bardzo fajny basen i sauna w domku na zewnątrz, wszystko w górskim klimacie.

Jacek

10 / 10

Zdecydowanie polecamy ten hotel. Obsługa hotelu bardzo profesjonalna i pomocna. Śniadania w formie bufetu zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie.Dobra lokalizacja. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Jaroslaw

5 / 5

Polecam z całego serca Hotel Alpejski, miła obsługa bardzo dobre jedzenie. Duży wybór dań, przytulne pokoje, naprawdę można odpocząć tam. Polecam pakiet dla dwojga 😊🤗 Na pewno jeszcze tam wrócę.

Beata

5 / 5

Super atmosfera, pokoje czyste. Doskonały klimat do odpoczynku. Pyszne jedzenie w restauracji. Bogate śniadania. Obsługa na najwyższym poziomie. Basen nieduży ale wystarczy aby popływać. Dwie sauny z czego fińska na zewnątrz. Na pewno tam wrócimy.

Bartłomiej

10 / 10

Klimat, wystrój, strefa spa, przeszklona strefa ciszy, fitness, domek z sauną, pyszne śniadanie i menu a la carte na kolacje - dania zróżnicowane.

Magdalena

9.5 / 10

Restauracja z kominkiem, ogród, pokój, strefa z basenem.

Izabela

10 / 10

Czystość w pokoju i łazience. Smaczne posiłki. Kultura i pomoc całej obsługi. Super basen i wykonanie masaży.

Karol

10 / 10

Bardzo miły, przytulny hotel z miłą i dobrą obsługą. Wszystko się podobało.

Aniela

10 / 10

Bardzo bogate i różnorodne śniadanie, każdego dnia można było liczyć na coś innego. Restauracja hotelowa bardzo klimatyczna, poranną kawę można wypić przy kominku z widokiem na Karkonosze. :)

Filip

5 / 5

Nie za duży, nie za mały, o bardzo alpejskim charakterze, wręcz szyty na miarę . Bogata oferta udogodnień, miła obsługa, bardzo dobre śniadania. Polecam !

Andrzej

PFR