Wellness

Basen

Wszyscy coraz częściej myślimy o tym, aby zapomnieć
o problemach i uciec od otaczającego nas świata. Znajdźcie Państwo czas, który poświęcicie tylko sobie.

Oferujemy kąpiel w nowoczesnym basenie o wymiarach 12 x 6, który został stworzony, aby zapewnić odpoczynek, odświeżenie i relaks.
Dzięki rewitalizacyjnemu działaniu wody poczują się Państwo młodziej oraz nabiorą sił i chęci do pokonania trudów dnia codziennego. Odpoczynek na leżakach przy basenie, w atmosferze niezmąconego spokoju, wpłynie twórczo na umysły i z pewnością pozwoli na znalezienie właściwych rozwiązań.

Sauna

Sauna to wyjątkowe miejsce relaksu i rekreacji. Korzystanie z sauny ma właściwości oczyszczające organizm ze szkodliwych substancji, odprężające, poprawiające krążenie, wzmacniające odporność
na choroby.

W Hotelu Alpejskim znajduje się sauna: sucha i parowa. Nasza sauna to istne oaza uspokojenia. Delikatne gorąco odgoni napięcie i pozostawi Państwa zrelaksowanymi, zdrowszymi i pełnymi energii.

Jacuzzi

Wizyta w sześcioosobowym jacuzzi to przede wszystkim przyjemność.

Już kilkuminutowa kąpiel obniża poziom stresu i działa na nas relaksująco. Pozwala oderwać się od codziennych problemów i zwiększa komfort psychiczny. W trakcie hydromasażu uwalniane są endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia wywołujące dobre samopoczucie, a także tłumiące odczuwanie bólu.

PFR