Restauracja

Restauracja

Restauracja w Hotelu Alpejskim to nie tylko eleganckie wnętrza i perfekcyjny serwis, ale doskonała delikatna zdrowa żywność. Specjalnością szefa kuchni są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które charakteryzują się lekkością i ciekawą nutką smaków, do których obsługa zawsze pomoże dobrać odpowiednie wino
z hotelowej piwniczki.

Po udanym posiłku czeka na Państwa Piano-Bar
z różnorodną muzyką i dobrze zaopatrzonym drink-barem.

Nasze Menu

Zapraszamy w niezapomnianą podróż kulinarną, pełną smaków i aromatów.

Zobacz menu

Sala kominkowa

Nasza Sala Kominkowa to idealne miejsce relaksu
po ciężkim dniu pełnym zajęć, miejsce kameralnych spotkań, spotkań w gronie przyjaciół.

Można tu również rozkoszować się spokojną lekturą. Wystarczy po prostu usiąść w przytulnym świetle rozpalonego kominka i zagłębić się w swoich myślach. Eleganckie wnętrza, wyjątkowy klimat oraz nasze propozycje kulinarne tworzą niesamowitą atmosferę relaksu i odprężenia.

Taras

W okresie letnim nasi goście chętnie korzystają z tarasu gdzie można przyjemnie spędzić czas. Jest to doskonały azyl dla wszystkich spragnionych promieni słonecznych.
Taras przylega do restauracji hotelowej.
Serwujemy na nim między innymi specjalności sezonowe, latem szeroki wybór deserów, lodów i koktajli.

Goście korzystający z basenu mogą wyjść prosto w pełen zieleni teren otaczający taras, by przeżyć niezapomniany relaks.

Piano-Bar

Piano-Bar ze swoim ciepłym wystrojem wnętrza, miękkimi fotelami i kanapami jest idealnym miejscem, aby udanie zakończyć wieczór w otoczeniu przyjaznych dźwięków. Tutaj, wieczorami, w wybrane dni tygodnia można posłuchać gry na pianinie. Oferujemy duży wybór alkoholi i napoi bezalkoholowych. Można tu usiąść wygodnie i delektować się swoim ulubionym drinkiem.

Chłodne koktajle orzeźwiają podczas słonecznej pogody a trunki rozgrzewają w zimowe i mroźne wieczory.  Serwujemy różne gatunki kawy i herbaty. Można też skosztować pysznych słodkości i deserów.

PFR